Demireks
top-banner image
Demireks

Lider ihracat şirketi

DEMiREKS SERAMiK A.Ş. Her yıl 10.000.000 m2 taban ve duvar seramiği, sırlı porselen ve teknik granit ihracat yapmaktadır ve Almanya, İtalya, Endonezya ve Vietnam`da ofisleri bulunmaktadır.

BİZE ULAŞIN
experience image
16 Yıl %700 BÜYÜME
DEMiREKS SERAMiK A.Ş.

BİZ KİMİZ

Demireks, 2004'te Ercan Grubu'nun kardeş şirketi olarak kurulmuş olup, şu anda Türkiye'de seramik kaplama sektörünün en büyük şirketlerinden biridir.

Her yıl 10.000.000 m2’lik seramik ihracatı ile Almanya, İtalya, Endonezya ve Vietnam'da ofisleri bulunmaktadır. Küresel tedarik ağına sahip olan Demireks, Türkiye, Vietnam ve Endonezya'daki fabrikalarından yüksek kaliteli ürünler tedarik eden sektöründe uzman, öncü bir firmadır. İspanya, İtalya, Brezilya, Hindistan, Tunus ve Çin'deki fabrikalarında satın alma gücünü, rekabet eden en iyi fiyatlarla müşterileriyle buluşturur.
Demireks’in, üretim kalite kontrolünü denetleyen özel bir ekibi vardır. Bu ekip; Türkiye, İtalya, Endonezya ve Vietnam'daki ofislerinde düzenli denetimi sağlar.

MARKALAR

Online Destek

Global / Geniş Kadro

Güçlü Tedarik Zinciri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X